כיצד שיטת העבודה הייחודית של החברה הופכת את היוצרות?

 

בניגוד לתהליך המסורתי המתבצע ישירות בין בעלי דירות לבין יזמים, רשאים היזמים, אשר מלווים על ידי בעלי מקצוע רבים,  שלא לגלות לכם את כל המידע הידוע להם בקשר עם הפרויקט לרבות רווחיותו , שכן האינטרס של כל יזם הנו הרווח אותו הוא תכוון להפיק מהבניין שלכם.

 

שיטת העבודה של חברת GREEN GROUP הופכת את היוצרות ומעבירה את השליטה בפרויקט לידיכם, בעלי הדירות ומאפשרת לכם לנהל תהליך נכון, רווחי ופרודוקטיבי עבורכם, תוך שהיא מספקת לכם, באמצעות אנשי המקצוע מטעמה (אדריכלים / כלכלנים / עורכי דין / שמאים / יועצים וכו') את כל הכלים המקצועיים הנחוצים לכם על מנת להוציא את הפרויקט בבניין שלכם אל הפועל תוך שקיפות מלאה וקבלת כל המידע והשקיפות הנדרשים לכם על מנת שתוכלו לקבל את החלטות הנכונות מושכלות לכל אורך הדרך.

 

 

חברת GREEN GROUP שמה דגש משמעותי על שקיפות מלאה, כאשר בעלי הדירות חשופים לכל המידע אותו מכינים אנשי המקצוע של החברה בעבורכם. כמו כן – כל ההחלטות הקשורות עם הפרויקט מתקבלות על ידי בעלי הדירות בלבד!  

 

התהליך המתבצע בצורה הזו מאפשר לכם להימנע מקבלת החלטות שגויות, יצירת ריבים או ויכוחים מיותרים בינכם לבין עצמכם, או ביצוע טעויות שיתבררו כקריטיות בהמשך חיי הפרויקט.

 

הצוות המקצועי בחברה מגן עליכם ומשתמש בידע ובניסיון הנרחב שצבר במהלך השנים כדי להניח את הכוח בידיים שלכם ולהוביל אתכם בדרך הנכונה אל עבר הבניין החדש אשר ייבנה בתום הפרויקט.

 

כלל השירותים של החברה ניתנים לבעלי הדירות ללא כל עלות כספית מצידם, תוך שהחברה נושאת בכל העלויות אשר יחולו בקשר עם ניהול התהליך עד לשלב בחירת היזם על ידי בעלי הדירות.

 

בעלי דירות

לוגו גרין גרופ