אודות

רפרנטים

 

       רפרנט פרויקט -הרפרנט הינו נציג המנהלת מול ובעבור בעלי הדירות.

 

בין השאר תפקידו של הרפרנט לספק שירות וקשר בלתי אמצעי מול המנהלת.  

 

הרפרנט ידאג לארגון הליכי העבודה מול בעלי הדירות לרבות ריכוז שאלות ואיסוף תשובות מבעל המקצוע, כינוס אספות דיירים , ריכוז  התייחסויות מבעלי הדירות על החומרים שהועברו ועוד.

רפרנט הפרויקט ילווה אתכם יחד עם אנשי המקצוע של המנהלת לאורך כל הפרויקט עד מסירת מפתח

 

טקסט

 

       שמאי עודד לנדאו- שותף, מנהל

 

במסגרת תפקידו בחברה, מנהל עודד את הפעילות השוטפת של החברה, אחראי על הפיתוח העסקי וקשרי הלקוחות בחברה.

בנוסף וכחלק מהכשרתו, אמון עודד על ניתוח השמאי כלכלי לעניין התמורות להם זכאים בעלי הזכויות וכן ליווי הליכי התכנון מול הרשויות בשיתוף משרדי האדריכלים המלווים את הפרויקט במשותף עם החברה.

 

לעודד ניסיון משולב בתחום השמאות והכלכלה מליווי שמאי כחבר בצוותי תכנון של תוכניות מיתאר של הערים כפר סבא, רעננה, כפר יונה, אור יהודה ובקעאתא. מייעץ למועצה הלאומית לכלכלה, במשרד ראש הממשלה, בתחום התחדשות עירונית בנוסף לליווי שמאי של לרשויות מקומיות, חברות ציבוריות ויזמים פרטיים בדוחות כלכלים ובחינת פרויקטים.

תרומה לקהילה

עודד הנו מייסד וחבר הועד ציבורי (בהתנדבות) בעמותת נובה וחבר מעגל המייסדים ומרצה בחל"צ מיקרופייננס ישראל.

       עו"ד רועי נימצוביץ שותף, מנהל

 

במסגרת תפקידו בחברה, משמש רועי כיועץ המשפטי הראשי בחברה ואחראי על פיתוח שיתופי הפעולה אל מול הרשויות המקומיות, הבנקים והמשקיעים השונים, במגוון פעילויותיה השונות של החברה. כמו כן, משמש רועי כאינטגרטור מול כלל הגורמים המשפטיים השונים עימם עובדת  החברה.

 

לרועי ניסיון של שנים רבות בייצוג וליווי משפטי של חברות עירוניות, רשויות מקומיות, בנקים, חברות בנייה ויזמים פרטיים, בתחום הנדל"ן המימון והגבייה וזאת במסגרת תפקידו כמנהל המחלקה המסחרית במשרד עו"ד אבי נימצוביץ.

רועי משמש כיועמ"ש בין היתר של הגופים הבאים: עיריית תל אביב, חברת עזרה וביצרון, עיריית אשדוד, עיריית יבנה, עיריית, חדרה, עיריית אילת, עיריית הרצליה, בנק הפועלים בע"מ, קבוצת הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ, קבוצת ג'ורדש (האחים נקש), קבוצת O.R.C וכו'.

תרומה לקהילה

רועי משמש כיום כיועץ המשפטי (בהתנדבות) בחברה לתועלת הציבור -מיקרופייננס ישראל ובנוסף משמש כיועץ משפטי (בהתנדבות) של עמותת נובה.

שותפים מנהלים

       בני ממון – שותף, מנהל

 

במסגרת תפקידו בחברה, מנהל בני את התחום הפיננסי/כלכלי של החברה, הכולל בין השאר בחינת השקעות וכתיבת תכניות כלכליות בפרויקטי נדל"ן בהם מעורבת החברה.

בנוסף אחראי בני על תחום המפרטי כלכלי ומשמש כאינטגרטור מקצועי בעבודה השוטפת אל מול הקבלנים, הארכיטקטים, המהנדסים וכיוצ"ב.

 

לבני ניסיון של כמעט עשור בייעוץ ולווי חברות פרטיות ומלכ"רים, בתכנון עסקי ובמתן ייעוץ בתחום האסטרטגי כלכלי. כמו כן, מספק בני שירותי תכנון כלכלי וכתיבת אומדנים לרשויות מקומיות במסגרת חברת ש.מ.מ מהנדסים.

 

תרומה לקהילה

בני הנו יו"ר הועד המנהל (בהתנדבות) בעמותת נובה.

עמותת נובה:   
העמותה עוסקת במתן שירותי ייעוץ לעמותות וארגונים חברתיים.   
העמותה המפעילה צוותי ייעוץ המורכבים מסטודנטים מצטיינים לכלכלה ומנהל עסקים בהובלת יועצים ואנשי עסקים מתנדבים, המסייעים בפרויקט ייעוץ שנתי לארגונים חברתיים לפעול באופן יעיל ואפקטיבי לאורך שנים.           
הפרויקט מלווה ע"י שותפים עסקיים והאוניברסיטאות הגדולות בישראל ומוכר כקורס אקדמי המזכה בנקודות זכות.

חברה לתועלת הציבור - מיקרופייננס ישראל:

מיקרופיננס ישראל, הינה חברה לתועלת הציבור הפועלת ללא כוונת רווח ואשר מפעילה את פרויקט "משפחה יוזמת" המיועד לאפשר למשפחות החיות במצוקה כלכלית לצאת ממעגל הקשיים הכלכליים באמצעות הקמה של עסקים זעירים. 

הארגון מספק רשת תמיכה ואשראי לאוכלוסיות מוחלשות בישראל בעלות רעיון ו/או כישרון שניתן להפוך לעסק משגשג, והחסרות את האמצעים הכלכלים וההזדמנויות העסקיות כדי לממש את חזונם כדי שיוכלו לשפר את מצבן הכלכלי. 

השירותים כוללים אשראי למימון פעילות עסקית זעירה, העצמה, תמיכה וליווי עסקי מגוון, בשיתוף עם הגורמים המובילים במשק.

מאירה מור >>

בלומנטל דרסל >>

מזור פירשט >>

מ. שטרוסברג - אדריכלים >>

משה ורשבסקי – אדריכלים >>

viaplan -

תכנון חברתי >>

משרד עורכי דין נעמי לנדאו >>

הררי טויסטר >>

משרד עורכי דין –
מיכה גדרון >>

ש.מ.מ מהנדסים >>

משרד אמנון רפאל >>

משרד עורכי דין –
גלקין גולן מיכל >>

מצארוה -
גרינפלד מודדים מוסמכים >>

מורן הנדסה >>

עודד לנדאו
שמאות מקרקעין >>

המנהלת

חברת בי.או.אר גרין גרופ בע"מ

 

הוקמה על ידי שותפיה במטרה לספק שירות כולל ללקוחותיה המעוניינים לבצע פרויקט בתחום ההתחדשות העירונית, תוך ראיה כוללת של כלל בעלי העניין בפרויקט (בעלי הדירות, תושבי השכונה, רשויות התכנון, גופי המימון וחברות הבניה/יזמים).

 

החברה פעולת כמנהלת פרויקט המשלבת בתוכה בעלי מקצוע מתחומים שונים כדוגמת כלכלן, שמאי מקרקעין, עורכי דין בתחום תכנון ובניה והבנקאות, מהנדס מומחה, רפרנט דיירים וכו', המלווים את לקוחות החברה יד ביד צעד אחר צעד ומעניקים ללקוחותיה ראיה רחבה של כלל צרכי הפרויקט והוצאתו אל הפועל באופן היעיל והמהיר ביותר.

 

אחת מחוזקות החברה הנה הסינרגיה, ארוכת שנים, בין כלל בעלי המקצוע השונים מטעמה המעצימה את הערך המוסף של כל אחד מהם במסגרת הפרויקט אותו מלווה החברה. 

 

לוגו גרין גרופ